Christoffer Holst “Külmad valged talveööd”

Kolmas raamat krimireporter Cilla Stormi ja tema sõbranna, endise politseiniku Rosie, tegemistest.
Seekordne lugu toimub Idre Fjalli suusakuurordis vahetult enne jõule ja jõulude ajal. Ja nagu ikka uurijate-nuhkijatega juhtub – kuhu lähevad nemad, seal toimub ka mõrv. Läheduses elaval rikkal perekonnal on hulganisti saladusi, mis jupphaaval avalikuks tulema hakkavad ja kahjuks lõpeb see ühele uhkes majas viibijale päris kehvasti.

Cilla Stormi lood on lahedad! Muhekrimi küll, aga mitte selline tüüpiline uinuv ja igav, vaid rohkem ruhtwarelik, humoorikas ja skandinaavia krimkade poole kalduv. Kõik kolm raamatut on olnud hästi läbi mõeldud tegevusega, algusest lõpuni põnevad ja hoogsad, hea puändiga.
Raamatu kirjelduses on küll märge, et tegu on Cilla Stormi sarja kolmanda, eraldiseisva osaga, aga ma siiski arvan, et ilma kaht esimest lugemata ei saa me selget sotti tegelastest ning sellest, kuidas nad seotud on ning miks neil sellised suhted kujunenud on. Nii et alustage ikka esimesest osast ja olen päris kindel, et te ei kahetse!

Cilla Stormi Saarestikumõrvade sarjas on eesti keeles ilmunud raamatud:
1. “Veripunased suveunenäod”
2. “Sügavmustad sügislained”
3. “Külmad valged talveööd”
Nüüd jääb üle oodata, kuna ilmub neljas osa mõnusatest rohelistest kevadtuultest – kas jõuab tulpide õitsemise ajaks ja kas Cilla ning Rosie on tagasi seal, kust nad enda seiklusi alustasid – aianduskrundil Bullholmeni saarel. 🙂
Aitäh, Eesti Raamat, et selle sarja meieni olete toonud! Üks mõnus ja põnev lugemine.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s