Aeg kokku hoida

Eile vaatasin pressikonverentsi. Veerpalu oma.
Venekeelsete spordiuudiste reporter ütles Andrusele, et ta on meie reliikvia. Kummardus.
Enne eilset Ringvaadet tuli Lynx teatega, et Facebookis on loodud kommuun: Usun Andrus Veerpalu. Kiiresti sai end sinna liidetud. Siis oli liitunute number 739. Praeguseks hetkeks on see number 41051!
Ma pole kunagi niimoodi netis istunud, et vaid refreshin üht lehte, ikka ja jälle. Iga kord on liitujaid 100 või rohkem. Imeline, kuidas selline asi inimesi liidab!
Laulupeo tunne tekkis.
Lõpetasin eile netisistumise pool üks. Aga emotsioonid olid nii laes, et uni ei tulnud veel jupp aega. Pea valutab siiani.
Ema oli kurb, et tal ei ole Facebooki kontot, et tema ei saa kuidagi Andrusele oma toetust avaldada. Olin talle juba kontot tegemas, kui avaldati aadressid, kuhu saab Andrus Veerpalule toetuskaarte ja -kirju saata:

Eesti Olümpiakomitee
Pirita tee 12, 10127 Tallinn

Eesti Suusaliit
Lõõtsa 8, Tallinn, 11 415

Ema läheb täna peale tööd ilusat kaarti valima 🙂

Mõtlen, et küll on hea, et on võimalik kuidagi oma toetust väljendada! Milleski reaalses. Lükata kõrvale see osa ajakirjandusest, mille ainus eesmärk on endale mammonat kokku ajada. Mida mõtleb fotograaf, kes jookseb järgi nutma puhkenud inimesele, selle nimel, et saata pisaratega pilti? Mis toimub selle toimetaja peas, kes sellise pildi lehe esikaanele paneb? Jah, kuigi me Postimehe tellimuse lõpetasime, tiksub ta veel mõnda aega meie postkasti :S
Kõige suurem küsimus – miks läheb mõni inimene sellist lehte putkase ostma???
Njah.. miks seistakse ja vaadatakse, kuidas kellegi kodu põleb?

Tegelikult on need kaks päeva – eile ja täna – andnud palju enesekindlust ja julgust öelda otse välja seda, mida mõtled. Mitte peitma enda arvamust.

Eile oli üldse üks omamoodi päev.
Hommikul toodi meile “Lennart” 🙂 Mis või kes see on, sellest veidi hiljem. Arvasin, et teda on palju. Tuli välja, et vaid kaks pakikest!

Ema läheb mul maikuus Tensiga Madeirale. Uuesti. Käis eelmisel sügisel, armus sellesse paradiisisaarde ja läheb nüüd lillefestivali ajaks. Tensi saatis kirja, et üks proua, kes sinna reisile läheb, sooviks emaga ühendust saada. Otsisime nime järgi netist ja ema pidi šoki saama – tegu paistis olema prokuröriga! 🙂 Täna selgus, et ikka ei ole 🙂 Rahu majas.

Hirmus kole ja suur aprillitorm pidi öösel saabuma. See läks Pärnust mööda, aga Lynx käis õhtul katusel oma raadioantenni maha võtmas. Ütles, et oleks kui sõrme maha raiunud. Tunneb sellest nüüd puudust.

Õhtul selgus, et eile oli madalrõhkkond koos magnettormiga. Ehk oli seegi osaliselt kogu toimunus süüdi.

Täna on mul tööl kaasas Aasta Ema teki lapid. Need, mida on vaja “järele aidata”. Homme läheb teki kokkuheegeldamiseks. 🙂

Andrus Veerpalule peaks ühe sini-must-valge teki tegema!

42001 on number Veerpalu toetuslehel.
Inimesed on head ja suure südamega 🙂
Aastakümneid andis Andrus Veerpalu endast kõik, et Eestile medaleid ja võrratuid emotsioone kinkida, nüüd on meie kord, talle selle eest tasuda.
Alati ja tingimusteta.

Foto: SCANPIX

Advertisements

3 thoughts on “Aeg kokku hoida

  1. Kahe käe ja jalaga tekiteo poolt!!! Sellise mehe auks leian selle aja kasvõi une arvelt, aga Veerpalu on väärt seda ja veel palju enamat!!!!

  2. Mul oli juba siis kui ta lõpetamisest kuulsin tunne, et kui üldse keegi, siis on see mees ühe ilusa sini-must-valge teki ära teeninud.
    Nüüd – 24h järjest võiksin neid lappe heegeldada!
    Tasuks Isetegijast uurida, kas oleks huvilisi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s