Pulmaloterii!

Selline karbitäis pulmašokolaadi läheb loosi kõigi nende vahel, kes pühapäeva õhtul kuni 21:00-ni siia posti oma kommentaari jätavad ja kirjutavad, mis teie arvates on kõige tähtsam asi, mis ühes pulmas peaks kindlasti olema! Peale pruutpaari ja armastuse muidugi 😉
Näiteks suur tort, palju lilli, vägev fotograaf.. misiganes!

Kui juuni lõpus puhkuselt koju jõuame, siis paneme šokolaadikarbi võitja poole teele!

Advertisements

16 thoughts on “Pulmaloterii!

 1. Peale pruutpaari võiks pulmas olla noortele (pruutpaarile) tähtsad inimesed, kes jagaksid selle tähtsa sündmuse rõõmu. Tühja neist tortidest ja lilledest, kallid ja tähtsad inimesed meie ümber on oluline. 🙂

 2. Ma paneks kirja, mida kindlasti ei tohiks olla 😀 – nõmedaid nn süldipeo mänge, mis kergelt nilbe alatooniga. Neid on isegi külalisena vastik taluda, rääkimata sellest kui oma pulmas siukseid keegi korraldaks.
  Nii et siis – Stiili! Väljapeetust! Võimalikult vähe külalisi ja võimalikult palju privaatsust.

 3. Mina leian, et kaunis pruudikimp on oluline, ükskõik kui suur või väike see pulmapidu on. Abiellumine on tähtis samm ning sel hetkel on üsna ärev tunne. Hea, kui peale armsama käe on veel tähendusega õitest kimp, millest kinni hoida.

 4. Minu jaoks on pulma juures oluline tseremoonia, eriti kirikliku laulatuse vormis. Minu pulmad olid väikesed, vaid kõige lähemad sugulased olid kutsutud. Aga tseremoonia oli kaunis ja meeldejääv. See, kuidas isa viib tütre altari ette, Mendelssohni pulmamarss orelil, kirikuõpetaja kõne, mis on mõeldud just meie jaoks, tõotused jne. Samas ei pruugi tseremoonia olla kiriklik. Kuid minu jaoks on see usu ja põhimõtte küsimus, lisaks eriliselt pühalik, pidulik ja seetõttu meeldejääv.

 5. Mõnus seltskond, kes jagaks rõõmu ja peomeeleolu koos pruutpaariga esimestest sekunditest peale, mitte selline, kes algul ei saa vedama, pärast pidama.

 6. Pulmas peaks olema lähedased ja kallid sõbrad ja sugulased. Pigem vähem, aga olgu vaid need, keda tõesti noorpaar soovib. Just registreerimise juures.
  Registreerija võiks olla oma ametis kindel ja kogenud. Nagunii pabistavad abiellujad liigagi. Oleks keegi kes neid suunab kindlal ja õigel ajal.

  Arvan, et ka bankett peale registreerimist /laulatust on meeldiv. Ei peaks ju alati laud-lookas -sööming olema. peaasi, kuidas noored just nii soovivad. Pidu peetakse ju endale, mitte teiste jaoks.

  Pulmavanem, kui läheb ikka peoks, peaks noorpaariga kindlalt paika panema ka kõik tegevused, et ei juhtuks noorpaarile ebameeldivaid ega ka solvavaid mänge.
  Oma pulmas, kunagi ammu, ei saanud kahjuks omi soove edasi anda. Pulmavana tegi, nagu harjunud. Iseenesest ei jätnud see head tunnet.

  Alati oleks hea ilmataadilt imeilus ilm tellida. Olgu see siis suvel, talvel, kevadel või suvel.

 7. oh kurjam kuidagi õnnestus mul postitada eelmise päeva tegemiste alla :(. Aga kirjutan ka siia, et pulmas peab olema kõike parajalt, nii tantsu kui tralli, nii sööki, kui jooki. Tähtis on ka ühte jalga käiv seltskond, sest nii luuakse meeldejääv ja positiivne mälestus sellest tähtsast päevast 🙂

 8. Kõik on maininud siin lähedaseid inimesi ja teisi sõpru jne, kelleta muidugi on keeruline suurt pulma pidada. Aga kuna ma leian, et pole innovatiivne seda lihtsalt üle korrutada, siis mainin lihtsalt ära, et mina ei peaks pulma ilma juustuta. Kõikvõimalikud juustusordid – ja muud sööki poleks minu poolest vajagi 😀 Ja kaela ei läheks ükski muu ehe kui mu kallis rukkilille-kaelakee, mille sain aastaid tagasi ühelt laadalt ning mida olen seni kõikidel olulistel sündmustel kandnud.

 9. Mina küll ei oska kõige tähtsamat välja tuua! 🙂 Paljud väikesed asjad annavadki kokku suure tunde. Meie tagasihoidlikus pulmas olid ainult meile kõige lähedasemad ja kallimad inimesed. Ja peale nende pean väga oluliseks muusikat!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s