Kui õhk on kerge…

Paar päeva tagasi oli vaba päev.
Teistmoodi vaba päev kui pühapäev.
Pühapäev on loogiline vaba päev, oleks imelik tööle minna! Aga kui vaba on kolmapäev või neljapäev, siis on teistmoodi.
Raadio ütles, et Pärnus oli 16C sooja. Tegelikult tundus rohkem. Päike paistis, naabrid olid tööl ja ümberringi oli vaikus. Linnud, kes talvel meie käest hulga süüa said, on rajanud oma elamised meie lähedale ja laulavad nüüd 24h täiest kõrist. Lisaks mõnus merelõhnaline tuuleõhk, pea nädal aega pügamata muru, mis tuule käes õõtsub ja rõdukiik.
Võrratu!
Sulged silmad, lükkad aegajalt jalaga hoogu, kuulad vaikust ja tihaste ning kuldnokkade laulu, aegajalt hõikab kajakas või vares. Täielik idüll!
Ja siis avastavad sind sääsed ja idüll saab kiiresti läbi, sest kuulujutt söögiportsust levib sääskede seas kiiremini kui uudised väikses külas.

Siis ei jää muud üle kui ennast kiigelt püsti ajada ja tegutsema hakata.

Korjasin kõigi akende eest kardinad ära, lasin vanni vett täis ja solberdasin nendega seal jupike aega. Siis kardinad nöörile, lõksudega tugevalt kinni ja voolikuga ülekastmine, et pesuvahend lõplikult välja uhutud saaks.
Kastmine on üks mu meelistegevus. Vesi ju!

Tekid vedasin ka välja. Lõks kukkus maha ja seda üles võttes ja pilku tõstes meenus, kuidas lapsepõlves sai kõikvõimalikes kohtades koobast mängitud!

PUHKUSENI ON AEGA 5 TÖÖPÄEVA!
Järgmisel nädalal samal ajal oleme me juba oma kallis Stockis ja vaatame, kuidas Kroonprintsess Victoria ja tema Danieli pulmade ettevalmistus kulgeb.

Ragistan ajusid, kas teha planeeritud puhkuse ajal üks hull idee teoks või mitte..

Advertisements

4 thoughts on “Kui õhk on kerge…

  1. Toimekas päev on sul olnud! Vahel tunnen tõsiselt puudust pesunöörist õues, nii hea vaadata kuidas pesu, eriti suured asjad, tuule käes loperdavad. Kahjuks kortermajas ei ole sellist kommet, pesinööre hoovi panna. Ja oma aias on ikka mõnusam, 100 korda mõnusam kohe. 🙂
    Ja see hull idee tuleb kindlasti teoks teha, pärast ikka kahetsed kui tegemata jääb. 🙂

    Ilusat puhkust teile!

  2. Just-just! Mulle ka meeldib seda vaadata, kuidas asjad tuule käes laperdavad 😀 Kortermajas vist ei julgekski peasu nöörile jätta.. Isegi kui nöörid olemas oleks. Ei viitsiks ju kogu aeg akna peal passida, kas veel alles on 😉 Ja poleks ka kasu kui ma näeks, et keegi mu linad nöörilt ära vinnab – nii kiirelt välja ikka ei jõuaks, et vargal sabast kinni saaks 😛

  3. Tere!

    Oh, lugesin su blogi läbi, nii huvitav oli. Tubli oled ja nii vahvalt kirjutad, jõudu sulle. Ja head puhkust, ootan nüüd huvitavaid jutte ja pilte Rootsimaast. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s