Ta saabus mõnusalt, unistusi täites – LUMI sadas maha, paar külmakraadi, selge tähistaevas!
Šampanja, telefonihelinad, head soovid, raketid.
Kaks ilusat kontserti – Jassi Zahharov TTV-s ja Anne Veski Kanal2.
Tõepoolest, see ÕIGE tunne tuli sisse! Aastavahetuse tunne.
Kui see uus tuleks sama mõnus kui oli eelmine, oleks ma õnnelik.
Kui ta tooks sama palju imelist muusikat, oleks suurepärane! 2011 aasta poolt pakutud 4 suurepärast kontserti (Celtic Woman Viinis, Peter Jöback Nyköpingus, Anne Veski Pärnus ja David Garrett Helsingis) on raske üle lüüa, aga ma väga loodan, et 2012 upitab ennast muusikaliselt vähemalt samale pulgale! Üks hull soov on juba olemas – näha Londonis Peter Jöbacki Ooperifantoomi..
Aga täna on mul lihtsalt hea meel, et saame uude aastasse minna remonditud elamisega, suht ok tervistega, iseloomuga kassiga ja paljude uute põnevate mõtetega.. Näiteks viib meie tee järgmise nädala lõpus Riiga, et üle vaadata kõik linna 42 jõulupuud
Unistuste täitumisi teile kõigile!
Õnnelikku ja rahulikku uut aastat!
Ma loodan, et kogusite endale rahakoti vahele piisavalt palju suuri kalasoomuseid, et finantsid uuel aastal lubaks palju teha ja palju näha!


Posted by tumevalge on 1. jaan 2012 at 08:57
Las uuel aastal lehvivad Su ümber põnevad ideed ja sära südames andku näppudele isu neid teoks teha! Miks on Riias 42 jõulupuud? Aga küll ma saan teada, kui see reis teil tehtud on ja muljed kirja saavd.
Posted by Silpsolps on 1. jaan 2012 at 16:14
Soovin, et ka uued unistused täituksid! Imeilusat uut aastat!
Posted by sirtsukas on 2. jaan 2012 at 08:06
Ilusat uut aastat Teile!
Posted by R.I. on 3. jaan 2012 at 18:09
Kõike ilusat uuel aastal Sulle:)
(ps. piilun ka ikka su blogi, kirjutad väga mõnusalt ja huvitav lugeda